Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Samsung

 Smartfony stały się nieodłącznym elementem życia prawie każdego człowieka. Służą już nie tylko jako narzędzie do rozrywki, ale także pracy i zachowywania wspomnień. Zdarza się, że telefon ulega uszkodzeniu, a jednym z najczęściej wymienianych podzespołów jest ekran. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wymiana uszkodzonego wyświetlacza na nowy. Szeroka dostępność i doświadczenie serwisantów sprawiają, że niemal każdy smartfon można uratować. Podobnie jest w przypadku dwóch modeli Samsunga A70 oraz A32.

Podstawowe informacje o wyświetlaczach

Samsung Galaxy A70 posiada 6,7-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli, co zapewnia 86.0% screen-to-body ratio. Pozwala na wyświetlanie kolorów w sposób bardziej naturalny i intensywny, a także posiada większe kąty widzenia. Natomiast Samsung Galaxy A32 5G wyposażony został w 6,5-calowy wyświetlacz IPS TFT o rozdzielczości 720 x 1600 pikseli, co daje 81.6% screen-to-body ratio. W przypadku Samsunga A705 Galaxy A70 można liczyć na wyświetlanie obrazów w najwyższej jakości. Natomiast w przypadku Samsunga A326 Galaxy A32 5G nieco niższej. Nie przeszkadza to jednak w codziennym użytkowaniu. 

Obydwa ekrany charakteryzują się różnymi technologiami wyświetlania. Wyświetlacze do Samsunga A70 mają wyświetlacz Super AMOLED, natomiast Samsung Galaxy A32 5G posiada wyświetlacz TFT, który może wydawać się mniej atrakcyjny dla osób, które cenią sobie wysoką jakość obrazu. Dodatkowo Galaxy A70 posiada wyższą gęstość pikseli na cal, co pozwala na wyświetlanie obrazów w jeszcze większej ostrości. W przypadku Galaxy A32 5G, mimo że rozdzielczość jest nieco niższa, to nadal gwarantuje komfortowe korzystanie z urządzenia.

Dostępność każdego z wyświetlaczy

Zarówno posiadacze modelu A70 jak i A32 mogą spać spokojnie. Komponenty są dostępne na rynku, dlatego serwisant z powodzeniem zrealizuje zlecenie w przypadku uszkodzenia mechanicznego, czy innego problemu. W obu przypadkach plusem jest łatwość wymiany wyświetlacza, dzięki czemu koszt naprawy urządzenia może być niższy. Wszystko zależy od wyceny serwisu oraz kosztów samego komponentu. Wyświetlacze oryginalne do Samsunga A32 lub A70 każdy przedsiębiorca ze Słubic i okolic znajdzie w sklepie internetowym GSMOK. Firma oferuje doskonałe warunki klientom biznesowym. Dzięki programowi lojalnościowemu można wygodniej i sprawniej realizować zwroty czy mieć podgląd na przebieg realizacji zamówienia.

W każdym przypadku warto zdać się na fachową pomoc w serwisie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że urządzenie po naprawie będzie działało sprawnie przez kolejne lata. Warto zaufać profesjonalistom z doświadczeniem w branży, którzy współpracują ze świetnymi hurtowniami. Dzięki temu każde zlecenie można zrealizować terminowo, a klient nie musi długo czekać. 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.