Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wypadek kolejowy

Fatalnie się zaczął nowy rok w naszym regionie...  1 stycznia popołudniu na przejściu kolejowym w Rzepinie doszło do wypadku. Pod koła nadjeżdżającego pociągu dostał się mężczyzna. 

O całym zdarzeniu dali nam znać internauci krótko przed godz. 16.30. Wypadek zdarzył się na przejściu kolejowym przy skrzyżowaniu ul. Słubickiej z ul. Mieszka I.

Udało nam się ustalić, że poszkodowany to 45-letni mieszkaniec Rzepina. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, jak doszło do zdarzenia i co było jego powodem. Nieoficjalnie mówi się, że mogła być to próba samobójcza.

Policja przekazała nam, że na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał mężczyznę do szpitala w Zielonej Górze. Ruch drogowy i kolejowy jest na razie wstrzymany. 

---

AKTUALIZACJA (3.01.2022)

Policja poinformowała, że cały czas bada okoliczności zdarzenia do którego doszło 1 stycznia. Stan mężczyzny jest określany jako krytyczny, ma rozległe obrażenia ciała. Lekarze wciąż walczą o jego życie.

---

Poniżej zdjęcia z miejsca wypadku udostępnione naszej redakcji przez internautów oraz redakcję strony Nasza Gmina Rzepin.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.