Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Agnieszka Opalińska

Sektor 3 Słubice, Fundacja na rzecz Collegium Polonicum i burmistrz Słubic zapraszają na IX Słubickie Forum Organizacji Pozarządowych. To coroczna impreza, na której spotykają się przedstawiciele rozmaitych fundacji, klubów i stowarzyszeń, aby wymienić się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami.

- Podczas forum poruszone zostaną kwestie budżetu obywatelskiego w gminie Słubice, omówiony zostanie temat wartości w organizacjach pozarządowych, a także będzie można dowiedzieć się na jakie wsparcie technologiczne mogą liczyć organizacje pozarządowe. W części warsztatowej skupimy się na obszarach działalności NGO w czasie pandemii - tłumaczy Marta Stachowska, koordynatorka wydarzenia.

Gośćmi tegorocznej edycji będą m.in.: Anna Bonus-Mackiewicz (dyrektor Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji z Urzędu Miasta w Gorzowie Wlkp.), Magdalena Pieńkowska (Program Manager TechSoup Polska), dr Agnieszka Opalińska (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego), Karolina Dreszer-Smalec (prezes zarządu Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych), Marek Cebula (burmistrz Krosna Odrzańskiego). Natomiast część warsztatową poprowadzą przedstawicielki Fundacji Piętro Wyżej z Żagania: Marta Nadrzycka-Soczek oraz Renata Wcisło.

Zgłoszenia przyjmuje biuro Fundacji CP pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można też zgłaszać się telefonicznie: 884 309 488 lub 61 82 96 791.

IX Słubickie Forum Organizacji Pozarządowych odbędzie się 28 października o godz. 17.00 w Collegium Polonicum w Słubicach (sala konferencyjna).

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.