Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wypadek

25 września na drodze krajowej nr 22 doszło do wypadku. Na miejscu zginął 18-letni kierowca Audi. Policja szuka świadków wypadku. Każda informacja może być cenna. 

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło około godz. 14. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 18-letni kierujący Audi zjechał na pobocze i uderzył czołowo w drzewo. Następnie samochód obrócił się i uderzył w kolejne drzewo.

Kierujący audi poniósł śmierć na miejscu, natomiast jego pasażer z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Co było przyczyną wypadku? To właśnie ustalają śledczy. Dlatego potrzebna jest każdy pomoc i informacje od ewentualnych świadków.

- Zwracamy się z prośbą o kontakt osobisty lub telefoniczny do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informację na jego temat – apeluje Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Można dzwonić na dyżurkę komendy pod numery 47 79 23 211 / 47 79 23 212 bądź bezpośrednio na nr alarmowy - telefon 112. Wszystkie telefony są czynne całą dobę.

Informacje można również przekazać do Wydziału Kryminalnego KPP Słubice: sekretariat tel. 47 79 23 250 / naczelnik tel. 47 79 23 251.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Bogdano 2021-09-28 19:41
Według Wikipedii droga krajowa nr 22 przebiega od przejścia granicznego Grzechotki (granica między Rosją a RP) przez Elbląg, Malbork, Chojnice, Gorzów Wlkp. do przejścia granicznego w Kostrzynie nad Odrą (lub odwrotnie). Może w artykule należałoby najpierw podać dokładne miejsce zdarzenia na drodze krajowej nr 22 a następnie prosić ewentualnych świadków o informacje dotyczące tego zdarzenia?
#2 Redakcja Słubice24.pl 2021-09-30 15:21
Policja poinformowała naszą redakcję, że dzięki publikacji zgłosił się do nich ważny świadek. Oby to pomogło w ustaleniu dokładnych okoliczności zdarzenia.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.