Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Promet Kids

Jeśli Twoje dziecko ma pomiędzy 2,5 a 5 lat, a ty szukasz dla niego najlepszej placówki edukacyjnej, koniecznie poznaj Niepubliczne Przedszkole Promet Kids w Kunowicach. Teraz będzie ku temu świetna okazja, ponieważ rozpoczną się otwarte dla wszystkich dni adaptacyjne. Warto z nich skorzystać i poznać niewątpliwe atuty tego miejsca. 

Niepubliczne Przedszkole Promet Kids w Kunowicach ma wszelkie aspiracje ku temu, by stać się miejscem naprawdę wyjątkowym. Znane i lubiane Rodzinne Centrum Uśmiechnięta Planeta, w dni powszednie stanie się teraz przedszkolem. Wszystkie zmiany na salach zostały już poczynione. Pojawiły się kąciki aktywności, zewnętrzny plac zabaw, wyposażenie edukacyjne, a nawet… królik! Wszystko po to, aby stworzyć idealne dla dzieci miejsce. Miejsce, w którym poczują się bezpieczne i rozwijać się będą zgodnie ze swoim rytmem, i przejawianymi zainteresowaniami. W którym będą mogli doświadczać i poznawać otaczający je świat.

Kadra pedagogiczna Promet Kids, to przede wszystkim wspierający obserwatorzy, którzy towarzyszą dzieciom w ich pełnej odkryć podróży. System edukacji przedszkola bazował będzie na docenianym modelu skandynawskim (stawiającym na bliski kontakt z naturą i liczne zabawy na zewnątrz), a zasady oparte będą na indywidualnych zajęciach, językach obcych, kompetencjach społecznych oraz zdrowym stylu życia.

Podczas dni adaptacyjnych dzieci i ich rodzice będą mieli okazję poznać przedszkole i przygotowane w nim sale, porozmawiać z wychowawcami i dyrekcją na temat cech dziecka i jego indywidualnych potrzeb, a także poznać misję przedszkola. Do czego serdecznie zachęcamy!

Więcej na www.promet-kids.pl.

Promet Kids

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.