Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Viadrina

Kto ma ochotę bliżej poznać Frankfurt? 26 czerwca Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna zaprasza na bezpłatne zwiedzanie miasta z przewodnikiem.

Tym razem tematem zwiedzania będą miejsca związane z Uniwersytetem Europejskim Viadrina. Nie wszystko to wiedzą, ale nadodrzańskie miasto już w latach 1506-1811 było siedzibą pierwszego uniwersytetu w Brandenburgii.

Co łączy dawny i nowy uniwersytet? Które miejsca związane są z jego historią? Kto należy do grona najbardziej znanych studentów? Na te i wiele innych pytań będzie szansa uzyskać odpowiedź podczas zwiedzania.

Udział w spacerze jest bezpłatny, ale aby zapewnić turystom odpowiednie warunki wynikające z wymogów pandemii ilość miejsc została ograniczona.

W związku z tym konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa. Można pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zadzwonić +493356100800 lub dokonać rezerwacji bezpośrednio siedzibie w informacji turystycznej przy Große Oderstrasse 29 we Frankfurcie.

Zwiedzanie odbędzie się 26 czerwca o godz. 11:00.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.