Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policjant, który mi pomógł

Pomocny, życzliwy i skuteczny policjant – takich funkcjonariuszy chce wyróżnić Komenda Główna Policji. Stąd pomysł na kolejną edycję konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Mundurowi zachęcają, aby zgłaszać takie kandydatury.

Jak tłumaczy Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach, głównym celem konkursu jest promocja postaw i umiejętności policjantów zaangażowanych w pomoc osobom pokrzywdzonym. Chodzi nie tylko o zawodowy profesjonalizm, ale także empatyczną postawę.

Zgłoszenia policjanta do konkursu może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Laureatów wybierze specjalna komisja, składająca się z przedstawicieli biura prewencji KGP oraz policjantów wyróżnionych we wcześniejszych edycjach kokursach. Każda nadesłana historia zostanie przez nich dokładnie przeanalizowana.

Spotkaliście na swojej drodze policjanta, którego warto docenić za jego pracę i zaangażowanie w pozytywne załatwienie sprawy? Zgłoście go do konkursu.

Formularze zgłoszeniowe można przesyłać emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowy regulamin konkursu oraz wzór formularza znajdują się TUTAJ.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 27 czerwca 2021.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.