Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kucharz

Szukasz inspiracji na upominek dla kucharza? Może nie wiesz, co podarować mamie, której radość sprawia gotowanie? Poznaj inspirujące propozycje i wybierz prezenty, które zaskakują funkcjonalnością! Tarka do warzyw z wymiennymi ostrzami, drylownik do jabłek albo pomidorów lub wygodna gofrownica, to dopiero początek długiej listy!

Dlaczego warto wybrać funkcjonalne urządzenia?

Przede wszystkim dlatego, że zajmują mniej miejsca i pozwalają na więcej! Dzięki wygodnym w użyciu gadżetom, prace kuchenne, które dotychczas zajmowały zbyt dużo czasu, będą mogły być wykonane szybko i sprawnie. Dodatkowo - zagwarantują estetyczne rezultaty - tarka do warzyw pozwoli na równe poszatkowania nawet twardych kawałków, gofrownica z dozownikiem uniemożliwi rozlanie się ciasta, a drylownice - pozwolą z łatwością usunąć niepotrzebne części owoców i warzyw. Jakie jeszcze masz możliwości i co z oferty TV Okazje okaże się niezastąpione na prezent? Poznaj cztery sprawdzone propozycje!

  1. Gofrownica z dozownikiem ciasta

Wygodna i niezawodna - gofrownica z dozownikiem ciasta, to propozycja dla wszystkich, którzy nie lubią bałaganu! Zaprojektowana w taki sposób, by przygotowywanie doskonale wypieczonych gofrów nie wiązało się z bałaganem, przyda się zarówno na co dzień, jak i podczas rodzinnych imprez!

  1. Drylownica do jabłek lub pomidorów

Drylownica do jabłek pozwala z łatwością usunąć gniazdo nasienne z owoców, przygotowując je do dalszej obróbki. Tak wydrylowane jabłka możesz wykorzystać do pieczenia, smażenia albo gotowania, przygotowując smaczny obiad lub deser. Drylownica do pomidorów w ciekawym kształcie pozwoli bez trudu i zbędnego bałaganu rozprawić się z nawet najbardziej dojrzałymi warzywami - dzięki czemu gotowanie będzie jeszcze łatwiejsze!

  1. Tarka do warzyw z korbką

Szatkowanie, ścieranie i krojenie może być szybkie, wygodne i bezpieczne! Zwłaszcza jeśli postawisz na praktyczne rozwiązania i sięgniesz po tarkę do warzyw. Wymienne ostrza i prosta obsługa z wykorzystaniem korbki, sprawiają, że czynności kuchenne, które dotąd zajmowały mnóstwo czasu, staną się łatwe i przyjemne! 

  1. Zestaw noży kuchennych

Noże w kuchni są niezastąpione! Właśnie dlatego warto zainwestować w kompletny zestaw, gotowy na każdą ewentualność! Idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych szefów kuchni, nie tylko są praktyczne, ale przede wszystkim - efektownie zdobią kuchnię, dodając jej klasy i prestiżu!

Kucharz

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.