Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wybielanie zębów

Bardzo popularnym zabiegiem jest dzisiaj wybielanie zębów. Na własną rękę wielu z nas stosuje rozmaite pasty, płukanki, itd. Efekt bywa różny. Jak skutecznie zadbać o zdrowy i biały uśmiech? Opowiada o tym Mateusz Chojnicki, szef kliniki stomatologicznej Exclusive Dental Studio.

Redakcja: Białe zęby to podstawa pięknego uśmiechu. Sprawiają, że czujemy się dobrze i mamy większą pewność siebie.

Mateusz Chojnicki: Zgadza się. Niestety, z wielu różnych powodów, większość z Nas nie może się poszczycić zadowalającą bielą uzębienia. Znaczenie mają tu geny, styl życia czy stan zdrowia. W Exclusive Dental Studio opracowaliśmy autorską metodę wybielania PERFECT BLEACHING. Gwarantujemy, że dzięki niej zęby będą bielsze, a jeśli pacjent będzie się stosował do naszych zaleceń – efekt wybielania utrzyma się przez wiele lat!

Na rynku możemy znaleźć masę produktów do domowego rozjaśniania swoich zębów. Co pan o nich sądzi?

Piękny, biały uśmiech to marzenie każdego z nas. Wybielanie, które rozjaśnia odcień naszych zębów o średnio 4 do 15 tonów przybliży nas do osiągnięcia hollywoodzkiego uśmiechu.

By wybielanie było skuteczne stosujemy je tylko w przypadku zębów wyczyszczonych z kamienia i osadu. W warunkach domowych niemożliwe jest osiągnięcie długotrwałego efektu białych zębów z prostego powodu, a mianowicie – zostajemy sami z jakimś tam produktem, nie mamy wiedzy na temat aktualnego stanu naszych zębów, nie wiemy, jak zachować się podczas stosowania takich produktów i później.

Wspomniał pan o tym, że należy zęby najpierw oczyścić, czyli idziemy do dentysty na skaling?

Klinika Exclusive Dental Studio ma do zaoferowania swoim pacjentom nie tylko skaling. Wyszkolona higienistka potrafi doskonale wyczyścić zęby ze wszystkich osadów za pomocą najnowszej na rynku szwajcarskiej piaskarki. Zabieg jest bezbolesny i przyjemny. Zęby już po nim stają się bielsze. Zdarzyło się nam, że pacjenci zasypiają podczas tego zabiegu.

Naprawdę? Zasypiają na fotelu?

Naprawdę! Pracujemy w izolacji (koferdam), pacjent pozostaje suchy, w gabinecie jest delikatna muzyka i szum. Warunki sprzyjają.

Na czym polega metoda Perfect Bleaching?

Opracowała ją dr Agnieszka Kulik, która współpracuje z naszą kliniką w tym zakresie. Metoda jest skuteczna i trwała. Jesteśmy w stanie wybielić zęby o kilka tonów. Od dekady ta metoda przyciąga pacjentów nawet z odległych zakątków. Pracujemy z lampą Beyond Polus. To akcelerator trzeciej generacji. Ma ulepszoną filtracje świetlną, natężenie światła oraz technologię ultradźwiękową. Dodano mu do głowicy akceleratora generator fal ultradźwiękowych, dzięki czemu w zabiegu wykorzystywany jest powstający proces kawitacji. Połączenie procesu kawitacji ze znaną już technologią Lightbridge jeszcze bardziej wspomaga proces utleniania preparatu podczas zabiegu, co bezpośrednio przekłada się na skrócenie czasu zabieg, zwiększenie komfortu pacjenta, lepsze rezultaty oraz stabilizację uzyskanego odcienia.

Zapraszamy państwa do Exclusive Dental Studio na konsultację, podczas której lekarz ustali plan postępowania przed wybielaniem oraz dobierze indywidualny czas trwania poszczególnych sesji.

Dziękujemy za rozmowę.

Wybielanie zębów

Chcesz wiedzieć więcej?

Zajrzyj na www.facebook.com/exclusivedentalstudioslubice lub dzwoń 570 158 158.

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.