Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Chirurg naczyniowy

Do zespołu Dermaestetica w Słubicach dołączył chirurg naczyniowy. Dr n. med. Krzysztof Wachal to doświadczony specjalista, który pomoże pacjentom m.in. w pozbyciu się żylaków czy tzw. pajączków. Można już umawiać wizyty. 

Dr n. med. Krzysztof Wachal to specjalista chirurgii naczyniowej oraz chirurgii ogólnej z wieloletnim doświadczeniem. Laureat wielu prestiżowych nagród oraz licznych publikacji naukowych. To kierownik i założyciel Wielkopolskiej Akademii Leczenia Ran oraz Centrum Leczenia Nadpotliwości. Jest także kierownikiem Podyplomowych Studiów Medycyny Estetycznej WSPiA.

Od niedawna z jego wiedzy i doświadczenia mogą korzystać także mieszkańcy Słubic. Doktor przyjmuje w gabinecie Dermaestetica przy ul. Transportowej 6 (budynek Travel Free), która zajmuje się szeroko pojętą dermatologią. Gabinet prowadzi dr Mira Przetak-Gocół.

U doktora można m.in. wykonać badanie USG Doppler naczyń krwionośnych. Wykonuje także skleroterapię - całkowicie bezpieczny i bezbolesny zabieg, który pozwala w bezinwazyjny sposób pozbyć się zarówno żylaków, jak i tzw. pajączków.

Przy jego pomocy mogą być leczone nie tylko pojedyncze żylaki, ale także większe zmiany, niezależnie od tego, z jakiego powodu powstały oraz w którym miejscu są zlokalizowane. Skleroterapię przeprowadza się poprzez podanie specjalistycznego preparatu, który prowadzi do zwłóknienia ścian naczyń krwionośnych, w skutek czego dochodzi do ich zamknięcia w naturalny sposób.

Najbliższy termin przyjmowania chirurga naczyniowego to 19 października.

Jak umówić się na wizytę? Dzwoń – tel. 506 501 515.

Więcej na www.dermaestetica.pl.

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.