Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Natalia Duer

Szykuje się emocjonująca przyrodnicza rywalizacja! Fundacja Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych zaprasza do udziału w grach terenowych, które rozegrane zostaną w parkach w Słubicach i Rzepinie. Członkowie organizacji zapewniają, że będzie ciekawie – i przy tym bezpiecznie.

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem „dziuplowych” aktywności! Fundacja Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych nie raz już organizowała gry terenowe. Ci którzy brali w nich udział wiedzą, że rozwiązywanie kolejnych zadań wciąga!

Najpierw Słubice, potem Rzepin

Gra terenowa w Słubicach odbędzie się 17 października o godz. 11 w parku przy al. Niepodległości. W Rzepinie uczestnicy spotkają się tydzień później - 18 października o godz. 10.00 w parku przy ul. Chrobrego.

Jak będzie wyglądała zabawa?

Na terenach obu parków zostanie rozmieszczonych 18 punktów z zadaniami, w rozproszeniu. Będą one powieszone na drzewach, nie będzie więc konieczności dotykania rekwizytów ani przyrządów.

– W tym roku rezygnujemy z dodatkowej punktacji za kolejność dostarczenia kart z rozwiązaniami, by nie było tłoku przy punktach z zadaniami – wyjaśnia Natalia Duer z „Dziupli”.

Najważniejsze bezpieczeństwo

Oprócz tego podkładki do pisania i długopisy zostaną wcześniej zdezynfekowane, organizatorzy będą wykonywali niezbędne czynności w maseczkach i rękawiczkach ochronnych, a wszystkim zostanie udostępniony płyn do dezynfekcji. Osoby bez maseczek nie otrzymają kart z zadaniami.

- Dołożymy wszelkich starań by zapewnić odpowiednie warunki do bezpiecznej zabawy – deklaruje N. Duer.

Dlaczego warto przyjść?

- Nagrody czekają. A zadania wymyśliły się... ambitne. Dobra zabawa murowana – zachęca N. Duer. Wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.