Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zuza Michalska

Pamiętacie Zuzę, podopieczną Fundacji Grupy Pomagamy? Nie raz mieliśmy okazję pisać o akcjach pomocy organizowanych specjalnie dla niej. Sami także pomagaliśmy. Ale walka z rakiem ciągle trwa. Pieniędzy brakuje, a dziewczynka słabnie z każdym dniem.

Zuza Michalska zmaga się z wyjątkowo złośliwym nowotworem - neuroblastomą IV stopnia. Na jej leczenie potrzeba co najmniej 1 mln złotych. Obecnie zebrana kwota to 936 tys.

Jest coraz gorzej

Jak podają wolontariusze, którzy prowadzę grupę pomocową dla Zuzy, dziewczynka czuje się coraz gorzej. Musi otrzymywać morfinę, ponieważ zmaga się z ogromnym bólem (zwykłe środki nie działają). Odmawia jedzenia i picia, ciągle płacze, nie chce się bawić. Pojawiła się wysoka gorączka, a wyniki krwi są coraz gorsze.

Jedyna szansa dla niej to kosztowna operacja. - Nie bądź obojętny, wpłać cegiełkę i udostępnij dalej, daj Zuzi szansę – apelują organizatorzy zbiórki.

Jak można pomóc?

Wystarczy wejść na stronę www.siepomaga.pl/ocalic-zuzie i dokonać dowolnej wpłaty.

Można też dołączyć do grupy www.facebook.com/groups/760592347698147, gdzie trwają licytacje i znajdują się również bieżące informacje o całej akcji pomocy.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.