Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

To ostatni moment, aby wybrać swoją ulubioną organizację w akcji „Pomagamy jak umiemy”. Do niedzieli, 3 maja, klienci Rossmanna mogą wskazać w aplikacji Rossmann PL instytucję, której przekażą swoje punkty zebrane podczas zakupów. Domy dziecka, domy pomocy społecznej, hospicja czy schroniska, zamienią te punkty na niezbędne dla siebie produkty.

Pomagamy jak umiemy

Trwa czwarta edycja programu "Pomagamy jak umiemy". Od początku roku klienci drogerii, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL, zbierają na swoich kontach punkty.  A od połowy marca mogą wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu albo z innej części Polski, której przekażą zgromadzane punkty.

Pod koniec roku Rossmann zamieni je na produkty warte 3,5 mln zł. Pieluchy, środki czystości czy karma, trafią do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty zostaną przekazane jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

Co ważne, mm więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma.

- 31 października zakończymy zbieranie punktów. Wtedy będziemy mogli podać jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje. Planujemy, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty – poinformował naszą redakcję Jakub Jankowski z biura prasowego firmy.

Szczegóły akcji na stronie: www.rossmann.pl/pomagamy.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.