Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Pamiętacie chorą Zuzię, podopieczną Fundacji Grupy Pomagamy? Rodzice i skupieni wokół nich wolontariusze wciąż walczą o jej zdrowie i życie. Ważną częścią akcji pomocy są internetowe licytacje. Także nasz portal postanowił się do nich przyłączyć.

Zuza

Na licytację wystawiliśmy miesiąc reklamy na stronie www.slubice24.pl.

- Do wzięcia udziału w licytacji zachęcam szczególnie przedsiębiorców. W jednej strony pomożecie potrzebującemu dziecku, a z drugiej zyskacie atrakcyjną reklamę, która z pewnością przyniesie waszej firmie sporo korzyści. Same plusy – podkreśla red. naczelny Marcin Kiedrowicz.

Jak to działa?

Licytacja odbywa się na grupie „Licytacje dla Zuzi”. W komentarzu pod opublikowanym tam postem wystarczy wpisać odpowiednią kwotę. Zwycięzca otrzyma od nas miesiąc reklamy, którą będzie mógł wykorzystać do końca 2020 roku. O jego dobrym geście poinformujemy także za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.

Wystartowaliśmy od wartości 200 zł, ale liczymy, że końcowa kwota będzie znacznie wyższa (usługa jest warta 500 zł). Chodzi o ratowanie życia chorego dziecka. Pokażcie, że macie dobre serducha!

Aukcja trwa do 26.04 do godz. 20:00. Zachęcamy do licytowania.

WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI

Bezpośrednich wpłat można dokonywać także na stronie siepomaga.pl/ocalic-zuzie. Cały czas działa też hashtag #teamDlaZuzi.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.