Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Kancelaria odszkodowawcza

O odszkodowanie masz prawo ubiegać się w bardzo wielu przypadkach. Najczęściej występujące sytuacje, które cię do tego uprawniają to wypadek samochodowy lub wypadek w pracy. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że dochodzenie odszkodowań jest możliwe również w przypadku klientów oszukanych przez bank, a także ofiar błędów medycznych.

  1. Kancelaria odszkodowawcza - jak działa?
  2. Kiedy warto powierzyć swoją sprawę kancelarii odszkodowawczej?

Kancelaria odszkodowawcza - jak działa?

Dochodzenie odszkodowań wymaga niejednokrotnie ogromnie dużo cierpliwości. Na zgromadzenie i odpowiednie przygotowanie dokumentacji, wypełnienie wniosków trzeba poświęcić niemało czasu. Do tego jednocześnie dochodzą obowiązki związane z koniecznością kontakt z ubezpieczycielem. Wiele osób nie ma ani wystarczającej ilości czasu, ani sił, aby walczyć z firmą ubezpieczeniową, która (szczególnie w przypadku wysokich kwot odszkodowań) robi wszystko, aby wypłacić jak najmniejsze świadczenie lub nie wypłacić go w ogóle. W takiej sytuacji można jednak skorzystać z pomocy firm zajmujących się odszkodowaniami.

Oczywiście kancelaria nie pomoże ci w zdobyciu odszkodowania, które ci się nie należy. Natomiast może znacznie ograniczyć konieczność twojego udziału w całym postępowaniu. Kancelarie odszkodowawcze pomagają uzyskać odszkodowanie tak od prywatnego ubezpieczycielaz ZUS-u lub od szpitala, w którym popełniono błąd medyczny. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania obejmuje także roszczenia skierowane do Skarbu Państwa (np. w wyniku śmierci bliskiej osoby podczas misji wojskowej).

Firmy pomagające w uzyskaniu odszkodowania, takie jak Kompensja Odszkodowania, odciążają cię i zwalniają z obowiązku przygotowania dokumentacji, wniosków, formularzy. Reprezentować cię mogą także w kontaktach z ubezpieczycielem. Oczywiście nie robią nic więcej ponad to, co ty sam mógłbyś zrobić. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że szczególnie w przypadku spornych sytuacji, odszkodowań na duże kwoty, pomoc specjalisty może okazać się niezbędna.

Kiedy warto powierzyć swoją sprawę kancelarii odszkodowawczej?

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania przyda się szczególnie w przypadku sytuacji spornych, przewidywanych problemów z firmą ubezpieczeniową, chęci obniżenia przez nią wartości świadczenia, które ci przysługuje. Właśnie w takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy doświadczonych osób, które wiedzą jak dobrze przygotować dokumentację, jak prowadzić rozmowy, jak nie dać ubezpieczycielowi szansy na podważenie prawa do odszkodowania. Niezależnie od tego czy mowa o odszkodowaniu za wypadek, odszkodowaniu za uszczerbek na zdrowiu czy zadośćuczynieniu za śmierć bliskiej osoby, pomoc ekspertów może się okazać bezcenna.

-------------------------------------

Odszkodowania Kompensja - Kancelaria odszkodowawcza

Podwale Przedmiejskie 32/25

80-824 Gdańsk

pomorskie

Gdańsk

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 585008089

https://www.kompensja.pl/

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)