Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Już niedługo majowe święta: Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej i święto Konstytucji 3-go maja. Wojewoda lubuski Władysław Dajczak zaprasza do udziału w konkursie przygotowanym z tej okazji pt. „Jestem patriotą, Jestem Lubuszaninem”, który składa się z czterech części.

Jestem patriotą

Konkurs „Jestem Patriotą, Jestem Lubuszaninem” rusza 20 kwietnia. Składa się z czterech niezależnych od siebie elementów – z których każdy może wybrać coś dla siebie.

Konkurs historyczny

Polega na poprawnym odpowiedzeniu na jedno z siedmiu pytań, które będą  publikowane codziennie, od 20 kwietnia, na facebookowym profilu LUW. Odpowiedzi należy udzielić w ciągu 24 godzin od opublikowania pytania.

Spośród tych, którzy prześlą odpowiedzi, komisja konkursowa codziennie wylosuje 10 osób (przez 7 dni, przyzna 70 nagród).

Krzyżówka patriotyczna

Krzyżówka zostanie opublikowana 25 kwietnia na stronie internetowej LUW i na profilu facebookowym.

Komisja konkursowa wylosuje 10 zwycięzców spośród tych, którzy prześlą swoje rozwiązania krzyżówki.

Konkurs plastyczny

Zadaniem jest wykonanie pracy odnoszącej się do Święta Flagi lub Święta Konstytucji 3 Maja, na papierze rozmiaru A4, dowolną techniką.

Konkurs fotograficzny

Zadanie polega na wykonaniu zdjęcia domu, mieszkania lub gospodarstwa udekorowanego w biało-czerwone barwy narodowe.

Jak dostarczyć prace?

Rozwiązanie krzyżówki, fotografię, pracę plastyczną lub skan/zdjęcie pracy wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową można przesyłać:

  • pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • pocztą tradycyjną na adres: Biuro Wojewody Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. ul. Jagiellończyka 8, 66-400 Gorzów Wlkp. (z dopiskiem na kopercie „KONKURS JESTEM PATRIOTĄ, JESTEM LUBUSZANINEM),
  • osobiście przynieść do urzędu, wrzucając kopertę do specjalnej urny.

Termin przesyłania prac mija 30 kwietnia. Decyduje data wpływu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie LUW lub na profilu facebookowym w ciągu 7 dni roboczych od ogłoszenia listy zwycięzców.

Pliki do pobrania

Adresy internetowe

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Bogdano 2020-04-23 14:10
Wojewoda lubuski Władysław Dajczak, czyli pisowski aparatczyk, zaprasza do udziału w konkursie patriotycznym. Cel szczytny, tylko że wyniki tego konkursu będą już przesądzone. Prawdziwym zwycięzcą i patriotą zostanie ten, co myśli jak twardogłowy pisowski beton. Ten, kto ma inne zdanie na temat patriotyzmu niż PiS, nie jest patriotą, lecz zdrajcą.
#2 bannan123 2020-04-23 22:56
Bogdano, ja, Ty, my gorszy sort. Lepiej niech zaprosi Jara i mruczka do Słubic.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.