Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

W związku z zagrożeniem koronawirusem, procedury do nowej sytuacji dostosowuje również Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych. Jak powinni się zachować ci, którzy przyjadą do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów? Wyjaśniamy poniżej.

Segregacja PSZOK

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych wprowadza nowe procedury dla mieszkańców, którzy przywożą posegregowane odpady do PSZOK-u. Przesłał je do naszej redakcji Artur Smoleński, szef PUK-u.

Jak trzeba się zachować przyjeżdżając do PSZOK-u? Po pierwsze, nie należy wjeżdżać na teren zakładu, a zatrzymać samochód przy portierni – przed wjazdem. Kiedy do pojazdu podejdzie pracownik, trzeba otworzyć okno - pracownik będzie komunikował się z kierowcą z pewnej odległości.

Wskaże on miejsce, gdzie należy podjechać, żeby oddać posegregowane odpady. Będzie trzeba je wrzucić do pojemników przeznaczonych na dany rodzaj odpadów.

Jest jeszcze jeden ważny apel. - Proszę, aby przywiezione na PSZOK odpady były już posegregowane, co ograniczy czas na ich oddanie – prosi A. Smoleński.

Kontakt z pracownikami PUK jest możliwy emailowo i telefonicznie:

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 95 758 27 62
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.