Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ferie zimowe kojarzą się przede wszystkim z odpoczynkiem od szkoły i nauki. Słubickie placówki łamią ten stereotyp i zapraszają w tym czasie na rozmaite zajęcia tematyczne. Zapowiada się ciekawie.

Ferie w szkole

Przede wszystkim będzie aktywnie, zdrowo i sportowo. Cykl zajęć o takiej tematyce zaplanowano w Szkole Podstawowej nr 1 przez całe ferie, w Szkole Podstawowej nr 2 w Słubicach w pierwszym tygodniu ferii, a w Szkole Podstawowej nr 3 w drugim. Ponadto „Dwójka” zaprasza też na warsztaty filcowe i gry planszowe.

Szkoła w Golicach także stawia na sport i rekreację. W planach są m.in. tradycyjne podchody oraz wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Będzie też można wziąć udział w zajęciach artystycznych, a nawet „Akademii czystych rąk”.

W Szkole Podstawowej w Kunowicach w pierwszym tygodniu ferii dzieci będą mogły korzystać z zajęć literacko-artystycznych, sportowo-rekreacyjnych, będzie też bal maskowy, który poprzedzi wspólne szykowanie masek. W planach jest również ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Szczegółowe informacje, w tym godzinny rozkład zajęć, dostępne są w poszczególnych placówkach.

Dane kontaktowe dostępne są na stronie edukacja.slubice.pl.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.