Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To był absolutny hit 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słubicach! Trening z bramkarzem reprezentacji Polski Łukaszem Fabiańskim został wylicytowany za 20 tys. złotych!

fabian licytacja
20 tys. zł to najwyższa kwota za pojedynczą aukcję w historii WOŚP w Słubicach

Aukcja od samego początku budziła największe emocje i spodziewano się, że to właśnie ona przyniesie najwięcej pieniędzy. Nikt jednak nie przypuszczał, że to będzie aż tyle! 20 tys. złotych to największa kwota w pojedynczej aukcji w historii finałów WOŚP w Słubicach.

Zwycięzcy licytacji to członkowie Fundacji Grupy Pomagamy wspierani przez trenera Mariusza Zborowskiego, którzy zrobili zrzutkę z własnych pieniędzy, aby umożliwić swoim podopiecznym trening ze słynnym golkiperem.

Nie było łatwo wygrać, bo chrapkę na trening z naszym bramkarzem miało kilka osób i licytacja była bardzo zacięta. Ostatecznie stanęło na kwocie 15 tys. zł, ale na scenie, już podczas odbierania vouchera na trening, M. Zborowski dorzucił od siebie kolejne 5 tys. zł, co dało razem wspomniane 20 tysięcy!

wosp 2020_077
Aukcję, spontanicznie i w swoim stylu, poprowadził sołtys Kunowic Paweł Sokołowski

- Zbieraliśmy na to prywatnie przez cały rok - mówiła ze sceny wzruszona Aleksandra Kołek, szefowa fundacji.  - Mariusz, jesteś najlepszym trenerem na świecie, dzieci będą zachwycone - dodała później w mediach społecznościowych.

Aukcję zarejestrowaliśmy naszym obiektywem. Warto zobaczyć ten klip w całości, szczególnie ostatni fragment nagrania, gdy wylicytowana kwota trafia do puszki WOŚP. To robi wrażenie!

Informację o licytacji oraz link do filmu przekazaliśmy również Łukaszowi Fabiańskiemu, który udostępnił nasz materiał na swoim profilu na Facebooku (ZOBACZ). - Już nie mogę się doczekać - napisał. Młodzi podopieczni fundacji również!

Podobno termin treningu już jest ustalony, ale na razie organizatorzy nie ujawnili jeszcze szczegółów. Jedno jest pewne - dla uczestników treningu to będzie niezapomniana fajda.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.