Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Święta, święta i po świętach. A co zrobić z choinką? Nie wyrzucaj jej przez balkon! Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych podało dwa terminy, kiedy będzie zabierać niepotrzebne już choinki.

choinka porzucona

Jak widać na zdjęciu, na niektórych trawnikach już leżą porzucone przez mieszkańców świąteczne drzewka… Ale nie tak należy się ich pozbywać.

PUK informuje, że będzie odbierać choinki w dwóch terminach: 22 stycznia i 5 lutego. Należy je zostawić obok wiat śmietnikowych lub pojemników na odpady komunalne. Wtedy pracownicy je zbiorą i… po kłopocie.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Zafiras 2020-01-10 15:34
Witam serdecznie. Mam pytanie,skoro tyle pieniędzy wydaje się na wyw?z niepotrzebnych choinek. Czy te które są w donicach ,nie dało by się posadzić na terenie miasta? Jest tyle miejsc w kt?rych te drzewa mogły by cieszyć oko przez cały rok. W mieście,drzew nigdy za wiele. Dziękuje.
#2 PUK 2020-01-10 15:50
Myślę, ze nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Ci, co mają choinki w donicach, po prostu je posadzili. Myślę jednak, że wypadałoby zapytać właściciela terenu, w którym ktoś chciałby takie drzewko wkopać, czy można?

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.