Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubicki hufiec Związku Harcerstwo Polskiego ma nowe władze. Komendantem została Agnieszka Raźna, która będzie rządzić naszymi harcerzami przez kolejne cztery lata.

komenda hufiec_wybory_aga

Zjazd wyborczy Hufca ZHP Słubice odbył się 23 listopada. Wzięli w nim udział nie tylko instruktorzy i przyboczni słubickiego hufca, ale również członkowie hufcowych zespołów i zaproszeni goście: pełnomocnik ds. chorągwi Zbigniew Michalak oraz reprezentacja seniorów z HKS "Czerwona Szpilka" z Zielonej Góry.

Zebrani wysłuchali sprawozdania dotychczasowych władz, którym przez minione cztery lata przewodniczył komendant Tadeusz Strażewicz. Po uzyskaniu absolutorium przystąpiono do najważniejszego punktu programu, czyli wyboru nowej komendy hufca. Poniżej wyniki.

Komenda Hufca ZHP Słubice 2019-2023
  • Komendant hufca - pwd. Agnieszka Raźna
  • Zastępca ds. kształcenia i pracy z kadrą - phm. Agnieszka Napierała
  • Zastępca ds. programowych - pwd. Dorota Strażewicz
  • Skarbnik hufca - hm. Tadeusz Strażewicz
  • Członek komendy ds. organizacyjnych - pwd. Lesław Józefowicz
Przewodniczącym komisji rewizyjnej został phm. Jacek Marciniak, wiceprzewodniczącym pwd. Filip Kruszczak, a członkinią pwd. Beata Zięba.

- Ustępującej komendzie dziękujemy za trud i pracę, którą włożyła w sterowanie naszym hufcem. Jesteśmy wam z całego serca wdzięczni. Nowej komendzie życzymy samych sukcesów za sterami hufca. Razem możemy wiele zdziałać - napisali harcerze na swoim profilu na Facebooku.

komenda hufiec_wybory

Nowym władzom także redakcja portalu Słubice24 życzy zapału do pracy, niesłabnącej pasji i wielu pomysłów na działania – o których zawsze chętnie piszemy.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.