Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Drzwi do salonu AVANGARDE nie zamykały się przez całą niedzielę! Co chwilę przychodzili chętni na zabiegi upiększające, aby w ten sposób przyłączyć się do pomocy Hubertowi, nastolatkowi, który niedawno stracił dłoń. W ten jeden szczególny dzień do puszek trafiło ponad 12 tys. zł!

Beauty Day

Był to już trzeci Beauty Day, zorganizowany przez salon AVANGARDE i Fundację Grupy Pomagamy. Tym razem dochód z niego został przeznaczony dla Huberta, 13-latka, który stracił dłoń w wyniku tragicznego wypadku (ZOBACZ).

Akcja cieszyła się sporą popularnością. Jedni byli wcześniej zapisani, inni przyszli „z ulicy”, bo dowiedzieli się „pocztą pantoflową” od koleżanki czy sąsiadki… Nikt nie został odesłany z kwitkiem. Zgodnie z tym co deklarowała Sylwia Dobkiewicz, właścicielka salonu AVANGARDE – tego dnia wszyscy pracowali „do ostatniego klienta”.

Przez cały dzień działo się naprawdę dużo! Było z czego wybierać: farbowanie, strzyżenie, modelowanie, botoks włosów, paznokcie, henna… a może liftingujący masaż twarzy? Mniejsze dziewczynki bardzo chętnie ustawiały się w kolejce po kolorowe warkocze – i potem podziwiały swoje odbicie w dużych lustrach.

Czekając na swoją kolej można było napić się kawy, a specjalnie dla najmłodszych przygotowano kącik z zabawkami.

- Pomaganie „wciąga”, jeśli raz się spróbuje zrobić coś z Fundacją Grupy Pomagamy, to chce się dalej pomagać, nie można pozostać obojętnym, jeśli widzi się czyjeś nieszczęście. Dlatego my nie odpoczywamy w niedzielę na kanapie, a pracujemy dla Huberta – mówiła S. Dobkiewicz.

Korzystający z zabiegów wrzucali datki do fundacyjnych puszek. Po ich otwarciu okazało się, że trafiło do nich dokładnie 11 174,60 zł oraz 241 euro (czyli łącznie ponad 12 tys. zł).

Za pomoc, w krótkim filmiku, osobiście podziękował sam Hubert - ZOBACZ.

Impreza odbywała się pod patronatem Słubice24. Poniżej galeria zdjęć.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.