Prężnie rozwijająca się firma ORYX S.C. poszukuje do współpracy specjalisty ds. sprzedaży internetowej. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej poprzez niemieckie internetowe serwisy sprzedażowe.

internet2

Od kandydata oczekujemy:
  1. Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego
  2. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej poprzez serwisy takie jak Ebay i Amazon.
  3. Dobrą organizację pracy, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.
Opis stanowiska pracy
  1. Obsługa klientów indywidualnych poprzez kontakt mailowy.
  2. Obsługa codziennej poczty elektronicznej.
  3. Obsługa reklamacji (poprzez mailowy kontakt z klientem, przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych oraz monitoring reklamacji).
  4. Obsługa serwisów sprzedażowych.
  5. Obsługa serwisów posprzedażowych.
  6. Przygotowywanie i gromadzenie materiałów informacyjnych wykorzystywanych do wprowadzania artykułów w sklepie internetowym.
Nasza firma posiada swoją siedzibę na terenie Słubic. Zapewniamy umowę o pracę oraz atrakcyjne zarobki.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

[ogłoszenie]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.