Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach bierze udział w akcji „Kinder mleczna kanapka – przerwa na wspólne czytanie”. Ma szanse wygrać książki i pufy, ale potrzebuje do tego głosów internautów.

jak nie_czytam_to_czytam_046

Słubicka biblioteka ma apetyt na więcej książek i puf, na których można wygodnie usiąść, żeby poczytać. W ogólnopolskiej akcji „Kinder mleczna kanapka – przerwa na wspólne czytanie” 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów, otrzyma atrakcyjne nagrody.

Co dokładnie? Aż 50 z nich dostanie 5000 zł na zakup książek, a kolejnych 250 zostanie nagrodzonych książkami za 300 zł. Dodatkowo 300 bibliotek dostanie po 2 pufy, dzięki którym będą mogły urządzić u siebie wygodny kącik do wspólnego czytania.

Czy w tym gronie znajdzie się słubicka biblioteka? Wszystko zależy od tego, ile głosów uda się jej zebrać! Głosowanie w internecie już ruszyło i potrwa do 4 listopada.

Każdy może codziennie oddać jeden głos pod adresem: www.kinder.com. Na stronie w polu do wyszukiwania bibliotek należy wpisać „Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach” albo wstukać nasz kod pocztowy (69-100).
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.