Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt Animals Słubice wspólnie z MOPSIK-iem, czyli Międzyorganizacyjnym Ogólnopolskim Programem Sterylizacji i Kastracji, organizuje akcję sterylizacji psów i kotów. Aby w pełni się udała, potrzebne są pieniążki. Ruszyła zbiórka.

frodo

- Akcja ma na celu zapobieżenie rozmnażaniu się psów i kotów na wsiach oraz ma za zadanie pomóc osobom biedniejszym w uporaniu się z problemem płodności u ich psów i kotów – wyjaśnia Jerzy Banaszak z Animalsów.

Za pomysłem stoi grupa wolontariuszy działająca na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego i właśnie do zwierzaków z tego rejonu jest skierowana pomoc. Słubickie stowarzyszenie użycza swojego konta bankowego, aby ułatwić zbiórkę. - Wiemy, że często nam pomagacie, dlatego z prośba o wsparcie zwracamy się i tym razem – apelują Animalsi.

W akcji sterylizacji, będą mogły wziąć udział także psy i koty ze Słubic i okolic, jednak ilość zwierząt ograniczona jest wysokością uzyskanych wpłat. Pieniążki będą zbierane do końca listopada 2019 roku. Łącznie potrzeba około 3 tys. zł.

kociak animalsi

Akcja sterylizacji odbędzie się 17 listopada w miejscowości Goszczanowiec. - Jeżeli się powiedzie, to w niedalekiej przyszłości zorganizujemy podobną na terenie gminy Słubice – zapowiadają Aminalsi.

Dane do wpłaty:
  • Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt "Animals Słubice"
  • ul. Piłsudskiego 3, 69-100 Słubice
  • 46 1140 2004 0000 3002 7662 0061
  • tytułem: MOPSIK
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.