Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Niektórzy nadal mają to szczęście, że mają babcię na wsi. Mogą ją odwiedzić, a przy okazji bawić się np. ganiając kury po podwórku, czy karmiąc i głaszcząc małe króliczki. Właśnie m.in. takie proste zwykłe-niezwykłe przyjemności oferuje Zagroda Leśna w Radzikowie.

zagroda oferta_2

To świetnie miejsce dla małych i dużych wielbicieli zwierząt. W Zagrodzie Leśnej w Radzikowie mieszkają oswojone osiołki, które chętnie dają się głaskać i domagają się marchewek, kury, gęsi biegają po podwórku, obok jest zagroda z króliczkami… Swoje miejsce mają również dostojne lamy, wolno przeżuwające trawę, no i oczywiście konie, które na co dzień biegają po łące. Ale również „pracują”, można na nich uczyć się jeździć, są także używane w hipoterapii.

To miejsce stworzyła i prowadzi Aleksandra Proscewicz (więcej o historii powstania Zagrody Leśnej pisaliśmy w zeszłym roku: ZOBACZ.

Wsiąść na konia, upiec kiełbaskę na ognisku…

Tutaj każdy może poczuć się tu jak u cioci na wsi – jak okiem sięgnąć, dookoła rozciągają się łąki, w oddali widać las. Dzieci znajdą tu dużo miejsca do biegania, a dorośli mogą usiąść na ławce i po prostu odpoczywać…

A. Proscewicz zachęca, żeby odwiedzać jej oazę. – W Zagrodzie Leśnej udzielamy lekcji jazdy konnej, na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy również do odwiedzin rodziny z dziećmi, proponujemy przygotowanie ogniska, kontakt ze zwierzętami – wyjaśnia A. Proscewicz. Zaprasza również na firmowe imprezy integracyjne na świeżym powietrzu czy imprezy urodzinowe na łonie natury. Dzieci nie tylko poznają się ze zwierzętami, ale do ich dyspozycji jest również sprzęt sportowy, jak piłki, badminton, łuk…

zagroda oferta_1

Zwierzęta dojadą do każdego

Zwierzęta z Zagrody Leśnej są również mobilne. Właścicielka chętnie przywiezie je na zajęcia np. do przedszkoli i szkół. Dzieci podczas takiej nietypowej lekcji będą mogły nie tylko „osobiście” poznać osiołki, kury czy króliki, ale również dowiedzieć się, jak ważną rolę pełnią w życiu człowieka, jak chronić środowisko, jak ważna jest ekologia.

- Warto czasami zwolnić, uciec od miasta, komputera, dać sobie odpocząć i zrelaksować się. Dobroczynny wpływ na zdrowie, fizyczne i psychiczne ma także kontakt ze zwierzętami – opowiada A. Proscewicz. – Zapraszam wszystkich tych, którzy są zmęczeni miastem, codzienną gonitwą, tu naładujecie akumulatory! – dodaje z uśmiechem.

Chętnych do odwiedzenia Zagrody Leśnej z Radzikowa zaprasza na profil facebookowy - KLIKNIJ. Można też dzwonić pod nr 502 052 257.

ZOBACZ OFERTĘ

[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.