Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wakacje wśród książek? Czemu nie? Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach zaprasza dzieci na wakacyjne spotkania. W programie nie tylko czytanie, ale także m.in. gry planszowe, gry i zabawy a także magiczny, obrazkowy teatr Kamishibai.

jak nie_czytam_to_czytam_046

To propozycja dla tych, którzy jeszcze nie wyjechali na obozy czy kolonie, a nie chcą się nudzić. Słubicka biblioteka organizuje dla dzieci wesołe, wakacyjne spotkania wśród książek. Warto czytać także w wakacje!

Zajęcia będą odbywać się od 1 do 12 lipca, w poniedziałki, środy i piątki w godz. 11-13 w oddziale dla dzieci.

W programie wiele różnych zajęć - gry, zabawy, zajęcia integracyjne, warsztaty plastyczne… a także oczywiście czytanie, np. na trawie.

Panie bibliotekarki zaproszą również dzieci do zabawy w magiczny, obrazkowy teatr Kamishibai. Jest to technika czytania i opowiadania wywodząca się z Japonii, która wykorzystuje do tego plansze z obrazkami i tekstem oraz drewnianą lub kartonową skrzynkę. Dzięki temu o wiele łatwiej skupić się na opowiadanej historii.

W zajęciach w bibliotece mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Udział jest bezpłatny, ale ograniczona jest ilość miejsc. Na zajęcia należy się zapisać – osobiście lub telefonicznie: 95 75 82 372.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.