Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Uwaga rodzice i przyszli rodzice! W starostwie odbędzie się bezpłatne spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczny Maluch”. Będzie można dowiedzieć się, jak udzielać maluszkowi pierwszej pomocy i jak go bezpiecznie transportować.

bezpieczny maluch

Kampania Bezpieczny Maluch to akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci. Ma na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Spotkania w ramach tej kampanii odbywają się w całym kraju od 2011 roku.

Czego dowiedzą się rodzice? Czeka na nich m.in. warsztat udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku i kobiecie w ciąży, który poprowadzi wykwalifikowany ratownik medyczny.

Kolejnym poruszonym tematem będzie bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci. Zagadnieniami towarzyszącymi będą informacje z zakresu karmienia piersią, pielęgnacji skóry matki i dziecka, czy zabezpieczenia przyszłości dziecka.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie: http://www.bezpiecznymaluch.pl/warsztaty

Termin: 11.07.2019, godz. 17-20. Miejsce: Starostwo Powiatowe w Słubicach.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.