Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kojarzycie niedawno otwartą restaurację Cool Bull, która mieści się na parterze w Galerii Prima? W tym tygodniu knajpa przygotowała masę promocji. Jedno jest pewne – tak pysznie jeszcze nie było. O wasze podniebienia zadba sam szef kuchni firmy Sokołów – Dominik Moskalenko.

coll bull_1

Pokaż świadectwo – zgarniesz rabat

19 czerwca (środa) Cool Bull postanowił wspólnie z uczniami świętować zakończenie roku szkolnego. W związku z tym każdy, kto tego dnia odwiedzi lokal i pokaże swoje świadectwo, otrzyma 50% rabatu na PIZZĘ. Promocja trwa cały dzień, więc warto pomyśleć o odwiedzinach w gronie znajomych zaraz po ostatniej wizycie w szkole.

Aby nie przegapić można dołączać do wydarzania na FB:
www.facebook.com/events/395749501148650/

Ale to nie wszystko! Cały czas trwa promocja na dowóz – DRUGA PIZZA za 1zł – każdy kto zamówi jedną pizzę, drugą otrzyma za symboliczną złotówkę.

Wielkie grillowanie z Sokołowem

Pysznie zapowiada się również weekend (21-23 czerwca) - „Wielkie Grillowanie - Cool Bull & Sokołów”. Przez 3 dni obowiązywać będzie promocja -30% na dania z wołowiny. Dodatkowo w lokalu urzędować będzie zaproszony szef kuchni firmy Sokołów – Dominik Moskalenko. Spodziewać możemy się nowych dań z grilla przygotowanych specjalnie na tę okazję.

coll bull_2

To idealny pomysł, aby nadchodzący weekend był nie tylko słoneczny, ale i pyszny, więc zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na FB:
www.facebook.com/events/747459422335251

Pytania, wnioski, pomysły?
Odwiedź Cool Bull na parterze Galerii PRIMA – lub zadzwoń tel. 666 334 473

Bieżące promocje i informacje ogarniesz na:
www.facebook.com/CoolBullRestaurant

[reklama]

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.