Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zła informacja dla kierowców, którzy czekają na koniec remontu Karl-Marx-Straße we Frankfurcie. Naszym sąsiadom przedłuża się przebudowa głównej ulicy. Prace będą trwały do końca lipca, co spowoduje dodatkowe utrudnienia m.in. podczas zbliżającego się Miejskiego Święta Hanzy.

remont karl_marx_960

Jak informuje frankfurcki ratusz, Karl-Marx- Straße będzie zamknięta do końca lipca (zakaz nie dotyczy transportu publicznego). Frankfurtczycy planowali wcześniej uporać się z remontem głównej ulicy miasta, jednak pojawiły się problemy związane m.in. z dostawą materiałów budowlanych i pracami związanymi z położeniem rur.

Konsekwencje trwającego remontu będą odczuwalne dla kierowców podczas Miejskiego Święta Hanzy. W związku z zaplanowanymi imprezami i koncertami, most będzie zamknięty dla ruchu od 12 lipca (piątek) od godz. 9 do 14 lipca (niedziela) do godz. 18.

Frankfurcki ratusz informuje, że od 10 do 15 lipca czasowy dostęp do północnego centrum miasta będzie możliwy przez ul. Słubicką i Spornmachergasse. Wyjazd z północnego centrum miasta będzie się odbywał w tym okresie przez Kleine Oderstraße i Karl-Marx-Straße (na północ).

Zakończenie pierwszego etapu budowy Karl-Marx-Straße zaplanowano na początek sierpnia – wtedy będzie można wjeżdżać i wyjeżdżać z Kleine Oderstraße. Natomiast remont jezdni magistrali w kierunku południowym może trwać do końca września 2019 roku.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.