Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kto chce podczas wakacji poznawać tajemnice Parku Narodowego „Ujście Warty”? Przyrodnicy zapraszają całe rodziny na spacery, wycieczki i warsztaty. W programie m.in. poznawanie tajników życia pszczół, legend o wodnikach, wyprawy po mokradłach.

ujscie warty

Nasza przyroda może być fascynująca, a ciekawe miejsca są całkiem niedaleko! Podczas wakacji będą o tym przekonywać pracownicy Parku Narodowego „Ujście Warty”.

Od 5 lipca, w każdy wakacyjny piątek lub niedziele zapraszają indywidualnych turystów do wspólnego zwiedzania. Każde spotkanie poprzedzi prelekcja tematycznego filmu przyrodniczego, a potem przyjdzie czas na wycieczkę lub warsztaty.

Zajęcia prowadzone będą przez pracowników parku: Olgę Betańską, Magdę Mądrawską-Okołów i Dorotę Wypychowską.

O czym opowiadać będą przyrodnicy? Na przykład o tym, dlaczego bagna są dobre, jak wygląda życie pszczół, czy nad Wartą żyją wodniki.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie: telefoniczne lub mailowe z podaniem daty wycieczki oraz imion i nazwisk osób chętnych.

Dane kontaktowe: tel. 95 7524026, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.