Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Macie pomysły jak ciekawie spędzić Dzień Ojca? A może wspólna wycieczka z tatą? Towarzystwo Przyjaciół Słońska zaprasza na 14. Rajd Pieszo-Rowerowy „Śladami Maurycego”. Nie tylko tatusiów, ale całe rodziny – z mamusiami i dziećmi. Można wybrać trasę rowerową lub pieszą.

rower odra

Rajd ma charakter gry terenowej dla zespołów liczących od 2 do 5 osób. Nie ma ograniczeń - w ich skład mogą wejść dzieci, młodzież i dorośli.

Można wybrać trasę rowerową albo pieszą. Trasa rowerowa liczy ok. 22 km, prowadzi z parku przez Słońsk do Jamna, Budzigniewa i Kłopotowa żółtym szlakiem derkacza, a następnie z powrotem wałem do Słońska. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie karty rowerowej.

Trasa piesza to ok. 10 km, start również w parku w Słońsku, kolejne przystanki to Muzeum Martyrologii i kościół, dalej trasa wiedzie żółtym szlakiem derkacza do Stacji Pomp, zjazdem nad Szeroką do Przyborowa i z powrotem do Słońska.

Organizatorzy zapewniają poczęstunek, nagrody dla najlepszych drużyn i ubezpieczenie NNW. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pamiątkową przypinkę z Rzeczpospolitej Ptasiej.

Uwaga - każda drużyna może uzyskać dodatkowe punktu za pojemniki wielokrotnego użytku, w które dostanie napój na trasę rajdu.

Spośród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną 2 nagrody dodatkowe – a są nimi bony o wartości 600 zł na zakup sprzętu sportowego.

Rajd zostanie zorganizowany dzięki zbiórce publicznej oraz darowiznom.

Zgłoszenia do 15 czerwca 2019 r. w świetlicy Szkoły Podstawowej w Słońsku, u Henryka Radowskiego w Słońsku, ul. Puszkina 44 lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Regulamin rajud i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na www.tps-unitisviribus.org.pl.

Termin: 23.06.2019, godz. 10-17. Miejsce: start i meta w parku w Słońsku.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.