Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Uwaga krwiodawcy! Pod słubicką komendą policji znowu zaparkuje krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze. Cel jest szczytny: mundurowi w całym kraju biorą udział w akcji „100 litrów krwi na 100-lecie policji”.

Zbiórka krwi

Słubicka komenda włącza się do ogólnopolskiej akcji i zachęca również innych. W jubileuszowej zbiórce mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą podzielić się życiodajnym płynem.

18 czerwca pod słubicką komendą będzie na nich czekał krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

Chcecie pomóc? Warto pamiętać o najważniejszych zasadach związanych z oddawaniem krwi. Należy zgłosić się wypoczętym, po lekkim, beztłuszczowym śniadaniu. Dzień przed warto wypić 1,5-2 l wody, ograniczyć palenie tytoniu i nie spożywać alkoholu. Koniecznie należy zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem - krew moga oddawać osoby pełnoletnie.

Termin: 18.06.2019, godz. 9-12. Miejsce: parking przed Komendą Powiatową Policji w Słubicach, ul. Kazimierza Wielkiego 1.

Komentarze   

#1 dodo19781 2019-06-08 22:54
Szkoda ze te godziny są nie przemyślane w tym czasie większość mieszkańców Słubic przebywa w pracy na terenie Niemiec gdy by to była sobota bądź godziny popołudniowe na pewno było by wielu chętnych

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.