Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Szukasz markowych i solidnych drzwi? Firma Manpol ze Słubic posiada w swojej ofercie drzwi wewnątrzlokalowe, zewnętrzne i wejściowe marki Porta. Decydując się na autoryzowany montaż zyskujesz aż 5 lat gwarancji!

porta drzwi

Kupno drzwi to decyzja na lata. Kupujący z dbałością o szczegóły decydują jakie ma być wypełnienie, rodzaj okleiny i przeszklenia, kolor. Starannie dobierają także funkcjonalne akcesoria: ościeżnice, klamki i zawiasy. Szczególnie te ostatnie przy częstym używaniu narażone są na uszkodzenia różnego rodzaju.

Gwarancja standardowa – 36 miesięcy

Wybierając skrzydła PORTA w firmie MANPOL, nie musisz obawiać się, że będziesz miał problem z ich naprawą.

Standardowy, podstawowy okres gwarancji w PORTA to 36 miesięcy (3 lata). A co, jeśli coś złego przydarzy się skrzydłom kilka miesięcy później? Czy można się przed tym zabezpieczyć? Jak najbardziej!

5 lat ochrony – autoryzowany montaż

W firmie MANPOL możesz mieć aż 5 lat gwarancji na niemal wszystkie modele skrzydeł. Jakie warunki trzeba spełnić, by uzyskać taki przedłużony okres gwarancyjny na zakupione drzwi?

Wystarczy skorzystać z usług Autoryzowanych Grup Montażowych. To montażyści rekomendowani przez PORTA. Tacy są w firmie MANPOL - specjalnie wyszkoleni, by sprawnie i bez usterek montować drzwi.

porta certyfikat

- Decydując się na współpracę z nami zyskujesz pewność, że twoje drzwi zostaną zamontowane poprawnie i profesjonalnie przez ekspertów, którzy znają się na rzeczy i tego typu zadaniami zajmują się na co dzień. Dzięki temu uda się uniknąć częstych usterek związanych z nieprawidłowym montażem, jak np. wypaczenie czy opadanie drzwi – zachęca Piotr Olchowski z firmy Manpol.

Drzwi to nie wszystko

Drzwi to jeden z głównych, ale nie jedyny asortyment dostępny w firmie Manpol. W ofercie znajdują się okna, rolety, roletki, moskitiery, parapety, okna dachowe, bramy garażowe.

Kontakt

Wejdź na naszą stronę www.okna-manpol.pl lub odwiedź nas w biurze przy Placu Przyjaźni 19/2. Telefon: +48 607 535 703.

[reklama]

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.