Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W tym roku słubickie przedszkole „Miś Uszatek” obchodzi 50 urodziny! Z okazji tego jubileuszu organizuje wiele różnych wydarzeń, w tym „Urodzinowy Piknik Rodzinny z Misiem Uszatkiem”. Zaprasza na niego wszystkich swoich absolwentów!

Miś Uszatek
Dyrekcja i przedszkolaki zapraszają na jubileusz

Przedszkole nr 3 z okazji 50 urodzin zaplanowało kilka wydarzeń. Obchodu jubileuszu rozpoczną się 26 maja mszą św. w kościele NMP o godz. 11. Kolejnego dnia o 9.30 przedszkole odwiedzi… Miś Uszatek we własnej osobie, który zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy. 28 maja o 10.30 zaplanowano urodziny patrona przedszkola, a 29 maja o 9.30 prywatkę. Dwa dni później o godz. 10 przedszkole odwiedzą przyjaciele popularnego misia.

Natomiast 30 maja odbędzie się Urodzinowy Piknik Rodzinny z Misiem Uszatkiem. Dyrektor, rada pedagogiczna, pracownicy i przedszkolaki tego dnia zapraszają w swoje progi wszystkich absolwentów przedszkola.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.30. W programie znalazły się występy sceniczne, zabawy z animatorami i zwiedzanie przedszkola. Oczywiście, nie zabraknie słodkiego poczęstunku. Będzie także możliwość zajrzenia do przedszkolnych kronik i cofnięcia się pamięcią do lat dzieciństwa. Zdjęcia przywołają zapewne wiele wspomnień…

Na imprezie będziemy również i my z redakcyjnym obiektywem.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.