Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wielkanoc zbliża się dużymi krokami - to już ostatni dzwonek, aby zaopatrzyć się w przysmaki, które ubogacą świąteczny stół. Czekoladowe jajka, figurki, bombonierki, kosze prezentowe, a przede wszystkim oryginalna, belgijska czekolada marki Côte d'Or – to wszystko czeka w sklepie Real Tobacco.

Real Tobacco

Na sklepowych półkach znajdziemy tak uwielbiane przez dzieci czekoladowe figurki i jajka o różnych smakach, pakowane w firmowe, ozdobne pudełka. Są też elegancko prezentujące się bombonierki, a hitem ostatnich dni są kosze prezentowe. Szczególnym powodzeniem cieszą trufle, wafle belgijskie i muszelki.

Tak szeroki asortyment, to często problem z odpowiednim wyborem, dlatego w Real Tobacco można spróbować każdego produktu przed jego zakupem! Tego nie ma w żadnym innym sklepie w Słubicach.

Ale słodycze to nie jedyna oferta sklepu. W Real Tobacco można zaopatrzyć się w markowe perfumy cenionych marek, rozmaite alkohole oraz belgijską kawę. Warto zaglądać tam regularnie, nie tylko z okazji świątecznych akcji. Sklep co chwilę organizuje rozmaite promocje, a asortyment jest stale poszerzany.

Sklep Real Tobacco znajduje się tuż obok Galerii Prima przy ul. Daszyńskiego (obok "Świat Firan"). Klienci mogą także liczyć na bezpłatny parking. Czynne codziennie w godz. 8-21, także w każdą niedzielę. ZOBACZ DOJAZD

Poniżej galeria wybranego asortymentu. Po więcej zapraszamy do sklepu!

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.