Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Park Narodowy „Ujście Warty” zaprasza na wycieczkę w poszukiwaniu wiosny. Na pewno już przyszła, tylko trzeba ją znaleźć… A jeśli aura okaże się korzystna, na koniec wycieczki planowane jest wspólne ognisko.

wiosna slubice_960

Wiosenna wycieczka odbędzie się 31 marca i jest organizowana w ramach programu „Rodzinny Rok w Parku”. Całość rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa od 2 do 4 godzin, w zależności od pogody i zainteresowania uczestników.

- Jeśli wiosna okaże się być dla nas łaskawą i nie poskąpi nam słonecznych promieni, rajd zakończymy ogniskiem. Dlatego prosimy zabrać ze sobą kiełbaski – namawia Olga Betańska. Przypomina o ciepłym ubraniu, zwłaszcza o dobrych butach – może być błoto!

Zbiórka na Polderze Północnym, w okolicach wsi Dąbroszyn, przy wiacie turystycznej. Jak się tam dostać? Przy pałacu w Dąbroszynie należy skręcić na południe, zgodnie z kierunkowskazami znajdującymi się przy tablicy informacyjnej PN "UW": Do ścieżki przyrodniczej: "Na dwóch kółkach przez Polder Północny". Aby dotrzeć do drewnianej wiaty, należy przejechać ok. 1 km po drodze ułożonej z betonowych płyt.

Wyprawa przeznaczona jest dla turystów indywidualnych. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca do godziny 12.00, nr tel. 95 752 40 26 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc ograniczona. Udział jest bezpłatny.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.