Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Niestety, mamy przykre wiadomości w sprawie Wiesława Sawickiego. Rodzina zaginionego poinformowała nas dzisiaj, że znaleziono go martwego. Na razie nie wiadomo nic więcej o okolicznościach tej tragedii. Trwają czynności służb.

sawicki zaginal

Zaginięcie W. Sawickiego poruszyło lokalną społeczność. 64-letni mężczyzna był chory na Alzheimera. Rodzina i bliscy z pomocą policji i znajomych szukali go od ponad tygodnia. W akcji brał udział nawet helikopter z kamerą termowizyjną.

10 marca odbyły się zakrojone na dużą skalę poszukiwania zaginionego w rejonie Drzecina. Niestety, krótko przed godz. 16 mężczyzna został znaleziony martwy, o czym poinformowała nas jedna z osób biorąca udział w akcji.

Ciało zaginionego słubiczanina znajdowało się w jednym z rowów melioracyjnych przy polnej drodze. Nieco wcześniej natrafiono na jego kurtę, która – jak się później okazało – leżała kilkadziesiąt metrów od ciała.

Na razie nie wiadomo co było przyczyna śmierci W. Sawickiego, ani kiedy oraz w jakich okolicznościach do niej doszło. Nie wiadomo też jak mężczyzna znalałzł się w tym miejscu. Trwają czynności policji pod nadzorem prokuratury.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 DarNow 2019-03-10 19:44
Wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich.
#2 yon 2019-03-14 09:18
Wielki zal... To byl dobry czlowiek. RiP...

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.