Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubicka wspólnota religijna Dom Wolności zaprasza na sesję modlitwy o uzdrowienie, otwartą dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Wezmą w niej udział zaproszeni goście ze służby JGLM Ministries, którzy mają doświadczenie w podobnych wydarzeniach – organizują je w całej Polsce.

chrzest wodny_2

Od 8 do 10 lutego słubicki Dom Wolności Kościół Boży w Chrystusie będzie gospodarzem spotkania poświęconego duchowemu uzdrowieniu. Ostatniego dnia tego warsztatu odbędzie się specjalna sesja modlitwy o uzdrowienie, otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

- Aby przyjść nie trzeba być członkiem naszego kościoła, nie trzeba nawet deklarować się jako osoba wierząca w Boga. Można przyjść samemu lub zabrać ze sobą członka rodziny, przyjaciela czy kogokolwiek, kto po prostu potrzebuje doświadczyć cudu – zapraszają liderzy Domu Wolności.

W sesji wezmą udział usługujący, którzy działają w ramach służby JGLM John G. Lake Ministries, która ma swoje oddziały w wielu krajach na całym świecie, w tym również w Polsce.

Spotkanie odbędzie się 10 lutego. O godz. 10 rozpocznie się niedzielne nabożeństwo (które w kościołach protestanckich trwa nieco dłużej niż w kościele katolickim, bo około 2 h), a po nim odbędzie się sesja modlitwy. Wstęp jest wolny.

Kościół ma swoją siedzibę przy ul. Paderewskiego 24 w Słubicach.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.