Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło około godz. 11 na wylocie Kunowic w stronę Nowych Biskupic. Kierowca osobówki zahaczył o pojazd ciężarowy i wylądował w rowie. Najprawdopodobniej był pijany.

wypadek wylot_kunowic

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych internautów. Wg jego relacji osobowy VW Sharan jechał od strony Nowych Biskupic, wpadł w poślizg i zahaczył o pojazd ciężarowy, który prawidłowo jechał drugim pasem.

W wyniku zdarzenia auto dachowało na polu. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. Wg naszych źródeł, kierujący osobówką był pod wpływem alkoholu. Na miejscu trwają czynności służb, mundurowi ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia.

Droga wojewódzka nr 137 jest zablokowana, omijajcie Kunowice, w miejscowości utworzył się ogromny korek, nie ma przejzadu.

---

AKTUALIZACJA: mamy potwierdzone informacje z policji. Za kierownicą VW Sharana siedział 42-letni obywatel Ukrainy, który miał we krwi niemal 3 promile alkoholu. Samochodem jechały 4 osoby, jedna z nich, 40-letnia obywatelka Ukrainy, została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Pozostałym nic się nie stało. Po wypadku droga była zablokowana przez kilka godzin. Kierowca za swój czyn odpowie przed sądem, został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.