Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ścieżka rowerowa

Dzisiaj zaglądamy do Cybinki, a tam… zakończyła się właśnie budowa odcinka ścieżki rowerowej, która połączył ul. Białkowską z istniejącą już ścieżką między Cybinką a Białkowem.

Jak czytamy na stronie gminy Cybinka, zadanie to zostało zrealizowane w ramach współpracy między dwoma samorządami - powiatem słubickim i właśnie gminą Cybinka.

Mieszkańcy są zadowoleni, ale zwracają uwagę np. na brak oświetlenia. - Nareszcie ludzie będą bezpiecznie dojeżdżać do domów czy do Cybinki, ale... jeszcze bezpieczniej będzie jak powstanie oświetlenie. W drodze do Bieganowa lampy są, a my to gorsi? - napisała jedna z internautek.

Inne osoby wskazują kolejne lokalizacje, gdzie przydałaby się podobna inwestycja. - A kiedy Drzeniów doczeka się ścieżki rowerowej? – padło pytanie.

Władze Cybinki zapowiadają, że to nie ostatnia inwestycja na rzecz ruchu pieszo-rowerowego w gminie. - Obecnie trwają także prace przy budowie ścieżki rowerowej, która połączy Cybinkę i Urad. Ta z kolei inwestycja jest realizowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze - informują.

Poniżej zdjęcia udostępnione przez gminę Cybinka. Pierwsze przedstawia ukończoną inwestycję na ul. Białkowskiej, kolejne dwa trwającą budowę ścieżki do Uradu. 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.