Monter instalacji grzewczych i sanitarnych - Fürstenwalde // Frankfurt Oder

Kontakt ZAC Personalservice GmbH
Luckauer Straße 7
D-15232 Frankfurt (Oder)
Telefon: +49 335 61 01 89 33
frankfurt@zac-personalservice.de
Dodane 2024-04-22

Opis

Praca dla montera  instalacji grzewczych i sanitarnych w miejscowosci Fürstenwalde

Opis stanowiska pracy m.in.:
- wymiana, montaz i naprawa urzadzen sanitarnych
- instalacja, montaz i naprawa instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych

Wymagania:
- gotowosc do pracy
- doswiadczenie w branzy
- komunikatywna zanajomosc jezyka niemieckiego
- prawo jazdy oraz wlasny samochod

Oferujemy:
-stawka do uzgodnienia
- prace w stabilnej firmie
- 70 h Zeitkonto
- osobiste doradztwo oraz opiekę polskojęzycznego konsultanta na każdym etapie rekrutacji
- punktualne płatności
- możliwość tygodniowych wypłat
- miejsca pracy przy granicy z Polska

ZAC Personalservice GmbH Jesteśmy dynamiczną oraz innowacyjną firmą z niezwykle zaangażowanymi właścicielami, którzy posiadają ponad 10 letnie doświadczenie w branży personalnej. Aktualnie poszukujemy pracowników z dużą dawka zaangażowania i pozytywnego nastawienia.

Rozbudziliśmy Twoja ciekawość?
Oczekujemy w takim razie na Twój telefon pod numerem: +49 335 61 01 89 33
Email: frankfurt@zac-personalservice.de

W przypadku pytań jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30