Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Pracownik (m/w/d) sprzątania hali magazynowej w Ludwigsfelde

Kontakt PRIMAJOB GmbH
Ringbahnstraße 10-14
12099 Berlin

aplikacja-berlin@primajob.de

www.primajob.de
FON: +49 30 3309619-0
Dodane 2024-04-19

Opis

Oferta bez zakwaterowania / skierowana dla pojedynczych osób lub grup dwuosobowych, wymagane auto

Twoje obowiązki:

  • Profesjonalne sprzątanie przydzielonych pomieszczeń i obszarów
  • Sprzątanie za pomocą szorowarek samojezdnych lub maszyn czyszczących z siedziskiem
  • Utylizacja opakowań w odpowiedniej zgniatarce odpadów
  • Opróżnianie pojemników na odpady

Twój profil:

  • Doświadczenie w sprzątaniu obiektów, idealnie doswiadczenie w sprzątaniu obiektów przemysłowych (osoby posiadające doswiadczenie maja możliwość pracy jako koordynator grupy)
  • Umiejętność pracy w zespole i niezawodność
  • Umiejętność dostosowania się do zmieniających się zasad zarządzania organizacją pracy
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wskazany dojazd własnym autem, ze względu na położenie geograficzne objektu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe: 13,50€
  • 5 dni pracujących, pon-sob 5:00-14:00/6:00-14:00, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Zapewnienie odzieży roboczej
  • Długoterminowa perspektywa
  • Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami, dodatkami świątecznymi/urlopowymi
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia
  • Osobiste wsparcie naszego kompetentnego zespołu, również w języku polskim

PRIMAJOB jest firmą świadczącą usługi personalne i z powodzeniem działa na rynku od prawie 20 lat. Jako część Grupy HEICO dbamy wielu dziedzinach o zaspokojenie zapotrzebowania na pracowników, naszych klientów.

Co chcielibyśmy zaoferować klientom, kandydatom i pracownikom?

PRIMAJOB - Po prostu PRIMA perspektywy!

Czekamy na kontakt z Twojej strony!

CV z dopiskiem ‘Sprzątanie Ludwigsfelde” na adres mailowy: aplikacja-berlin@primajob.de