Pracownik Magazynowy (Świecko)

Kontakt Jeśli masz jakiekolwiek pytania o to jak się u nas pracuje - po prostu zapytaj - tel. 539 023 185
CV możesz wysłać poprzez formularz, do którego link znajduje się poniżej.
Dodane 2023-02-19

Opis

Grupa Kuehne+Nagel zatrudnia ponad 80 000 pracowników w blisko 1300 lokalizacjach w 100 krajach, dzięki czemu jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. W Polsce działa od 31 lat świadcząc swoje usługi w 26 lokalizacjach i zatrudniając ponad 1 700 specjalistów.

Myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto?

Szukasz przyjaznej atmosfery w pracy?

Dołącz do nas!

ZADANIA I OBOWIĄZKI

  • kompletacja zleceń

  • lokowanie towarów w odpowiednich miejscach do tego przeznaczonych

  • pobieranie towarów z odpowiednich miejsc

  • zapewnienie porządku w magazynie

  • prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

WYMAGANIA

  • pozytywne nastawienie do pracy

  • zaangażowanie

  • nastawienie na pracę zespołową

  • umiejętności współpracy w grupie

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

  • pracujemy od poniedziałku do piątku ( 6-14, 14-22) - bez weekendów

  • u nas nie ma nocek

  • pracujemy dla bardzo prestiżowego klienta

  • oferujemy atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego

  • dbamy o dobrą atmosferę, tutaj wszyscy jesteśmy ze sobą po imieniu

  • wspólnie bierzemy udział w akcjach charytatywnych

Z NAMI ZADBASZ O:

STABILIZACJĘ FINANSOWĄ

  • zatrudnienie na umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

  • stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym odpowiadającym osiąganym wynikom

  • terminowe wypłaty

  • bony świąteczne

  • wynagradzamy za polecenia pracowników

  • karta lunchowa

ZDROWIE

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i karty Multisport

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • turniej piłkarski

BLISKICH

  • paczki z produktami spożywczymi oraz chemią gospodarczą

  • wyprawki pierwszoklasisty

  • imprezy okolicznościowe, mikołajki, konkursy dla dzieci

  • dodatek do wypoczynku tzw. „wczasy pod gruszą”

ROZWÓJ

  • profesjonalne wdrożenie do pracy

  • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji

  • dofinansowanie do szkoleń językowych

oraz dobre samopoczucie, miła atmosfera i otwartość w relacjach.

Administratorem danych osobowych jest spółka Kuehne+Nagel Sp. z o.o. z siedzibą w Gądki 62-023, ul. Spedycyjna 1.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych dostępne na stronie Kuehne+Nagel.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pani/Pan udział.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.