Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Sprzątanie (k/m) - Niemcy

Kontakt Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50
Dodane 2024-07-19

Opis

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Sprzątanie (k/m) - Niemcy

Miejsce pracy: Lingen/Meppen (Dolna Saksonia)

Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy!

Zakres obowiązków:

● Sprzątanie mieszkań pracowniczych, prywatnych domów, biur itp.
● Drobne prace ogrodnicze - koszenie trawy, przycinanie żywopłotów itp.

Wymagania:

● Doświadczenie na podobnym stanowisku
● Prawo jazdy - wymóg konieczny
● Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana!
● Sumienność, rzetelność
● Wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:

● Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na dłuższy okres; możliwa również praca sezonowa dla studenta
● Wynagrodzenie w wysokości 13,50 euro brutto/h
● Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Zorganizowane zakwaterowanie

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz