Wykonywanie zbrojeń w Storkow - od zaraz, jedna zmiana, weekendy wolne !

Kontakt Katarzyna Kuśmierek

TEMPTON Personaldienstleistungen GmbH
Slubicer Straße 7
15230 Frankfurt (Oder)

kom.: +49 151 117 310 93
e-mail: katarzyna.kusmierek@tempton.de
Dodane 2024-07-17

Opis

Agencja pracy Tempton z siedzibą we Frankfurt (Oder) zatrudni  osobę do pracy w miejscowości Storkow przy wykonywaniu zbrojeń budowlanych.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • montowanie zbrojeń w formach,
  • zalewanie form betonem,
  • zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami .

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód,
  • niezawodność i wysoki poziom motywacji,
  • rzetelny i sumienny sposób pracy,
  • doświadczenie wymagane,
  • umiejętność czytania projektów technicznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn budowlanych,
  • znajomość j.niemieckiego podstawowa.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • pełny wymiar godzin, tj.151,67h / m-c,
  • stawkę 13,50 € / h (brutto) + Fahrgeld,
  • pracę wyłącznie na pierwszą zmianę od pn. do pt. (wszystkie weekendy wolne).

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, proszone są o przesyłanie CV na następujący adres mailowy:

katarzyna.kusmierek@tempton.de

Bądź aplikację przez poniższą stronę:

Zbrojenia w Storkow - APLIKUJ