Business Process Engineer Königs Wusterhausen

Kontakt Kontakt w języku polskim: (+49) 33 701 299 330
Ceva Logistics
An der Anhalter Bahn 6
14979 Großbeeren
Dodane 2024-07-09

Opis

CEVA Logistics oferuje globalne rozwiązania w łańcuchu logistycznym łączące ludzi, produkty i usługodawców na całym świecie. Z siedzibą w 170 krajach zatrudniamy w ponad 1300 lokalizacjach ok. 110 tys. pracowników - pomaga nam to w osiągnięciu celu, który sobie założyliśmy: chcemy znaleźć się w pierwszej piątce globalnych dostawców logistyki kontraktowej.

Wierzymy, że nasi pracownicy są kluczem do sukcesu. Naszym celem jest motywowanie i wzmacnianie wielostronnego międzynarodowego zespołu, aby tworzyć wartość dla klientów poprzez stosowane przez nas rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, lotniczej, oceanicznej, lądowej, kolejowej oraz logistyki pojazdów gotowych. Dlatego też CEVA Logistics oferuje dynamiczne i wyjątkowe środowisko pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu, innowacjom i ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności.

DARE TO GROW! Stań się częścią zespołu CEVA Logistics, w którym docenia się wyobraźnię, odwagę oraz chęć dawania dobrego przykładu. Jesteśmy teamem, który dąży do doskonałości we wszystkich dziedzinach. Dołącz do naszej podróży i kształtuj z nami przyszłość logistyki globalnej. Przeżyj razem z nami moment, w którym zostaniemy światowymi liderami w dziedzinie logistyki. Wciąż się rozwijamy - jesteś gotowa/-y rozwijać się razem z nami?

Do naszego oddziału w Königs Wusterhausen niedaleko Berlina poszukujemy w najbliższym czasie Business Process Engineer (BPE) w obszarze logistyki kontraktowej

ZADANIA:

  • Rejestrujesz, analizujesz i prezentujesz przepływy pracy; wspierasz nasz OPS w analizowaniu przepływów procesów, wskaźników wydajności, wolumenów, zasobów (MHE) i innych kluczowych danych
  • Projektujesz zoptymalizowane przepływy pracy i powiązane z nimi układy
  • Odpowiadasz za planowanie, wdrażanie i coaching projektów optymalizacji procesów (KAIZEN) oraz projektowanie i przeprowadzanie studiów wykonalności i ocen ryzyka w ramach tych działań
  • Prowadzisz wewnętrzne standardowe szkolenia LEAN i odpowiadasz za ich przygotowanie i kontynuację
  • Wspierasz w oddziale pracę nad SCA (Site Classification Audit)
  • Odpowiadasz za dokumentację i śledzenie postępów projektu/ Kaizen

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Posiadasz dyplom z inżynierii przemysłowej/ekonomii/technologii/logistyki
    lub podobne kwalifikacje
  • Idealnie byłoby, gdybyś miał/-a już doświadczenie w zarządzaniu projektami/leasingu (najlepiej w logistyce kontraktowej) z co najmniej 3-5-letnim doświadczeniem zawodowym
  • Masz bardzo dobrą znajomość powszechnie używanych programów pakietu MS Office
  • Posiadasz wiedzę na temat planowania procesów/układów i optymalizacji procesów (Lean, Six Sigma)
  • Komunikujesz się pewnie w mowie i piśmie w języku angielskim i niemieckim, najlepiej w połączeniu z innymi językami obcymi, takimi jak np. j. polski
  • Ponadprzeciętnie niezależny i zorganizowany sposób pracy, umiejętność pracy w zespole i zorientowanie na rozwiązania dopełniają Twój profil

NASZA OFERTA:

  • Korzystne położenie niedaleko autostrady A10 oraz dobre połączenia środkami komunikacji publicznej (np. S46 Königs Wusterhausen, a następnie 11 min. autobusem nr 732)
  • Zorganizowane przyuczenie pod stałą opieką przydzielonej osoby
  • Darmowy parking bezpośrednio przy firmie
  • Płaska struktura organizacyjna i bardzo dobre możliwości samorozwoju
  • Międzynarodowe środowisko pracy w dużym, działającym globalnie centrum usług logistycznych
  • Ciekawe i różnorodne obowiązki
  • Samodzielna praca na własną odpowiedzialność
  • Pracowniczy program emerytalny ochrona przed ryzykiem
  • Atrakcyjne rabaty dla pracowników
  • Przyjemne i koleżeńskie środowisko pracy, w którym pracownicy o różnym pochodzeniu wspólnie odnoszą sukcesy

Aplikacje prosze skladać pod adresem:

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

Dla nas, przedsiębiorstwa części grupy CMA CGM o globalnym zasięgu, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla sukcesu naszej działalności. Sukces odnosimy tylko wtedy, gdy jesteśmy w stanie uwzględnić kultury, języki, wartości i wiedzę lokalną naszych klientów. Zatrudniając pracowników o różnych doświadczeniach i umiejętnościach, poszerzamy naszą wiedzę oraz zwiększamy kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Zgodnie z prawem procesy rekrutacyjne CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem znanych sieci zawodowych, takich jak LinkedIn i Xing lub za pośrednictwem oficjalnego służbowego adresu e-mail: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, aby nie odpowiadać na (niepożądane) oferty od osób, które nie są nam znane.