Elektroinstalator (m/k) 18€ na godzinę we Frankfurcie (Oder)

Kontakt Telefon: +49 335 276 293 77
E-Mail: EmpfangFFO@z-personal.com
Dodane 2024-06-25

Opis

**Ogłoszenie o Pracę: Elektroinstalator (m/k) we Frankfurcie (Oder)**

!! Mówimy po polsku i po niemiecku !!

**Miejsce pracy:** Frankfurt (Oder), Niemcy
**Zatrudnienie:** Pełny etat (35 godzin tygodniowo)
**Rodzaj umowy:** Na czas nieokreślony

**O nas:**
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą we Frankfurcie (Oder). Poszukujemy zaangażowanego Elektroinstalatora (m/k), który dołączy do naszego zespołu. Jeśli szukasz stabilnej pracy w przyjaznym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie!

**Twoje zadania:**
- Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych
- Prace związane z podłączaniem urządzeń elektrycznych
- Przeprowadzanie kontroli technicznych i diagnostyki
- Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

**Twój profil:**
- Wykształcenie w zakresie elektroniki
- Dobre umiejętności komunikacyjne w języku niemieckim
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Prawo jazdy nie jest wymagane
- Doświadczenie zawodowe mile widziane

**Oferujemy:**
- Stałe zatrudnienie na pełny etat (35 godzin tygodniowo)
- Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 18 € plus możliwe dodatki
- Przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole
- Możliwości rozwoju zawodowego i awansu
- Premia 100 € za polecenie nowego pracownika
- Wysokie szanse na przejęcie na stałe

**Aplikacja:**
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +49 160 2417042 lub przesłanie pełnej dokumentacji aplikacyjnej (list motywacyjny, CV, świadectwa pracy) na adres e-mail: EmpfangFFO@z-personal.com.

Czekamy na Twoją aplikację i nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!

**Uwaga:** Ogłoszenie jest skierowane do wszystkich płci (m/k).