Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2012/01/07 17:00 #11345

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość

PanCogito napisał: Piterson nic Ci tłumaczyć nie będe. Widze, że lubisz takie sytuacje. Moja dalsza polemika z Toba nie ma sensu. Szkoda czasu.
Dla mnie to Ty jesteś zwykły upierdlas. Na każdy Twój następny wpis odpowiadam: CMOKNIJ MNIE W D....


Czegoż mogłem się spodziewać po takiej osobie jak Ty, jak nie prostackich i bezczelnych tekstów.
Zero kultury z Twojej strony, brak czasu na Ciebie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2012/01/09 17:00 #11390

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Piterson jest zajebisty;-))))Idzie do sklepu,potem opoisuje na forum jaka to katorga robic w tym sklepie zakupy-ty masz naprawde nieźle narypane w głowie.Jesli byłes w sklepie,chciałeś pomocy sprzedawców,to trzeba było zaczepic sprzedawce i normalnie spytac-nie wiem gdzie ty masz problem----jestes zwyczajnie upierdliwy i czepialski.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2012/01/09 17:50 #11393

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość

xy37 napisał: Piterson jest zajebisty;-))))Idzie do sklepu,potem opoisuje na forum jaka to katorga robic w tym sklepie zakupy-ty masz naprawde nieźle narypane w głowie.Jesli byłes w sklepie,chciałeś pomocy sprzedawców,to trzeba było zaczepic sprzedawce i normalnie spytac-nie wiem gdzie ty masz problem----jestes zwyczajnie upierdliwy i czepialski.


Uważaj co piszesz, jeśli ktoś robi zakupy na fakturę VAT, to w okolicy nie mamy za bardzo wyboru.
I zanim coś napiszesz, zastanów się do kogo to piszesz, bo możemy spotkać się w innych okolicznościach.
Przestań ubliżać na publicznym forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2012/01/09 20:48 #11398

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
....faktycznie,miałam nie czytac tego co piszesz,i broń Boże nie wdawac sie z toba w dyskusje...to był ost raz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3