Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2011/02/15 23:38 #8186

  • Adamsucker
  • Adamsucker Avatar
  • Gość
  • Gość
Kiedyś często zdarzało mi się odwiedzać ten sklep, lecz po zmianach personalnych jakie miały tam miejsce i jednej lub dwóch wizytach, stwierdziłem, że nie ma kompetentnych osób, z którymi możnaby porozmawiać.
Jeśli chcecie kupić towar w korzystnych cenach w tym sklepie to bierzcie te z gazetki, bo tam ceny są naprawdę konkurencyjne, niejednokrotnie podobnie lub nawet taniej niż w internecie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2011/02/18 08:11 #8206

  • ming44
  • ming44 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
drago napisał:

Jeśli chodzi o całokształt obsługi to proponuje pojechać do MediaMarktu w Gorzowie lub Vobisu - osobiście jestem ~2 razy w miesiącu w Gorzowie i odwiedzam w/w sklepy i uwierzcie mi, że obsługa jest tam fatalna!

W MediaMarkt fatalna obsługa? Dobre...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2011/02/21 22:11 #8239

  • sonix
  • sonix Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 5
Osobiście nie polecam ani Media eks ( brak fachowej obsługi i wiedzy pracowników w tym sklepie był i jest do tej pory , chyba że może jeden pracownik od kompów lub lcd , reszta do bani ) ani też Media Markt ( ceny wysokie i odsyłanie klienta od miejsca do miejsca czyli od regału do regału ) , jaki sklep polecić mogę to pewno RTV euro agd który cenowo jest tańszy jak MM i prozę sprawdzić samemu a przekonacie się co do cen , można nawet zamawiać przez internet i odebrać w wybranym sklepie RTV euro .
Po dokonaniu kilku zakupów i kilku zamówień poprzez internet i odebraniu osobiście a niektóre ceny mają porównywalne z cenami allegro , możecie sami sobie porównać ceny w MM w Gorzowie i niedaleko MM jest właśnie RTV euro agd na tej samej ul.Myśliborskiej.
Niestety nie jestem pracownikiem żadnego z tych sklepów , mimo to wiem więcej na temat sprzedawanych tam przedmiotów jak sami sprzedawcy z tych sklepów , można wiedzieć więcej czytając wszelkie dane na temat poszczególnych np. LCD lun np. tzw. kin domowych czy też odtwarzaczy dvd lub nawet odkurzaczy , lodówek czy pralek , śmiem twierdzić że pracownicy bazują włącznie na odbębnieniu czasu pracy a nie w zagłębianiu sie informacji na poszczególnym dziale przedmiotów sprzedawanych przez nich samych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2011/03/12 07:26 #8405

  • patio1
  • patio1 Avatar
  • Gość
  • Gość
[usunięto - naruszono zasady regulaminu]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek.

O:Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2011/03/13 23:26 #8427

  • Adamsucker
  • Adamsucker Avatar
  • Gość
  • Gość
A cóz takiego obrazoburczego napisał patio1, że administrator usunął jego wpis, bo nie wiem... Wie ktoś może?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2011/03/14 21:32 #8441

  • agata_27
  • agata_27 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 0
"Jeszcze się taki nie urodził, żeby każdemu dogodził" Jakoś tak.
Nie rozumiem Was. Ludzie po co tam chodzicie jak Was obsługa wkurza. Tyle jest sklepów, nawet przez internet można zamówić.
Ja osobiście jestem zadowolona. Znajdzie sobie coś do roboty, bo widzę ,że oczernianie innych sprawia nie którym radość. Pa!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2011/07/08 20:50 #9349

  • JCB
  • JCB Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
niech ktos tam zrobi porzadek w tym sklepie bo maja w miare dobre ceny porownujac w internecie a pracuja tam same niegrzeczne burki ,moze na jakies szkolenie ich wyslac albo wywalic ... ? Kierownik sklepu zamiast swiecic przykladem to robi łaske ze towar sprzedaje ,niechca pieniedzy to kto inny dostanie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2011/07/10 11:33 #9359

  • aginska81
  • aginska81 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja tam kupywałam wiele razy...ale niepodoba mi się że niektórzy z pracowników starają się być naprawdę specjalistami ponad stan....strasznie narzucają....zdarzyło mi się kupić tel.stacjonarny baaardzo zachwalany przez pracownika...który okazał się klapą która nie działała....z wymianą nie było problemu ale jak długo sprawdzali czy napewno aby ja nie oszukuję...na mnie to sklep na 4. Pozatym ok, no i troszkę drogo...
A jeśli potrzebuję dobrego sprzętu typu, pralka itp..to doradzam się i kupuję u Pana koło fun parku...nie wiem jak się sklep nazywa ale ten Pan ma pojęcie i zawsze powie jak najlepiej kupić

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2012/01/05 22:02 #11323

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
Niestety, ale znów miałem okazję robić w tym "nibysklepie", z "superfachowąobsługą" zakupy, i jedno co napiszę to tylko tyle, że od zeszłego roku nic tam się nie zmieniło, a wręcz przeciwnie bardzo pogorszyła obsługa klienta, a raczej nie klienta, a osoby która niepotrzebnie tam przychodzi i coś chce kupić, przez co przeszkadza "superfachowejobsłudze" w pracy.
Raczej nazwałbym to nie pracą, a przebywaniem "superfachowejobsługi" na terenie zakładu pracy który za "superfachowąobsługę" płaci.
Zero zainteresowania klientem, można stać w jednym miejscu kilkadziesiąt minut, i tak nikt nie podejdzie, po prostu BRAK SŁÓW !!!!

Nie spotkałem nigdzie i nigdy takiego podejścia do klienta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2012/01/06 08:53 #11324

  • PanCogito
  • PanCogito Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 0
To straszne, że musiałes tam robić zakupy. Kto Cie do tego zmusił? A może lubisz w taki sposób się dręczyć?
Jeżeli mi jakiś sklep nie odpowiada albo mnie w nim coś razi to po prostu omijam go szerokim łukiem. Chyba wiekszość tak robi. No ale Ty wolisz niestety przejść katusze i poświęcić sie. W końcu będzie o czym na forum napisać. ŻAŁOSNE.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2012/01/06 10:19 #11326

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
IDE do Niemiec bo tam jest taniej

chociaż raz kupiłem w biedronce tp link bo był o polowe tańszy niż w media expercie
i ten sam importer był co w biedronce i media

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2012/01/06 11:27 #11327

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
PaniCogito, jednak nie pasuje do pana ten nick.

Niech pan przeczyta ze zrozumieniem co napisałem,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2012/01/06 16:02 #11331

  • PanCogito
  • PanCogito Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 0
Piterson, mój nick to PanCogito - czytaj ze zrozumieniem!
Może zostaniesz tajemniczym klientem. Twoje oceny są powalające.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2012/01/07 08:51 #11341

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość

[u]PanCogito[/u] napisał: Piterson, mój nick to PanCogito - czytaj ze zrozumieniem!

Oczywiście PAN !!!! Cogito, moja literówka.
Ponoć powiadają że na pana trzeba mieć wygląd :)

A teraz wytłumacz co miałeś na myśli pisząc to bezsensowne zdanie które jest poniżej, bo ni jak nie mogę rozgryźć o co Tobie chodzi.
Może zostaniesz tajemniczym klientem. Twoje oceny są powalające.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nasz niesamowity sklep RTV/AGD 2012/01/07 12:22 #11342

  • PanCogito
  • PanCogito Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 0
Piterson nic Ci tłumaczyć nie będe. Widze, że lubisz takie sytuacje. Moja dalsza polemika z Toba nie ma sensu. Szkoda czasu.
Dla mnie to Ty jesteś zwykły upierdlas. Na każdy Twój następny wpis odpowiadam: CMOKNIJ MNIE W D....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3